приймальня - 044 351-42-01
 
Укрсервіс Мінтрансу
державне підприємство
01135, м.Київ, просп.Перемоги, 14

Львів – Вроцлав автобусами за 108 гривень!

Автобусами у Вроцлав зі Львова дешево за 108 гривень!

Вроцлав – одне з найгарніших міст у Польщі, і дарма багато мандрівників з України надають перевагу ближчим до нас Кракову і Варшаві. Вроцлав розміщений на 12-и островах, між якими прокладено більше сотні мостів. У місті багато цікавих історичних та культурних пам’яток, які варто відвідати, а вечорами у центральній частині вирує молодіжне життя.

По всьому Вроцлаву встановлено більше сотні невеличких фігурок краснолюдків, які вдало вписуються у архітектуру. Завдяки ним прогулянка містом набуває нових барв, адже шукати їх – неабияке задоволення.

Найшвидший спосіб, як доїхати до Вроцлава

Найпростіший варіант – це купити квиток на прямий автобус у касі Львівського автовокзалу, або на e-travels.com.ua. Прямий автобус Львів – Вроцлав вартує від 590 гривень. А нижче описано довший, але значно дешевший спосіб як доїхати зі Львова у Вроцлав.

Найдешевший спосіб, як доїхати до Вроцлава зі Львова

Сьогодні Neobus.pl – один з багатьох автобусних перевізників у Польщі відкрив продаж квитків на вересень-жовтень з Жешува у Польські міста – Вроцлав, Краків, Варшава, Лодзь, Катовіце – від 1 злотого!

Кількість квитків обмежена і їх швидко розкуповують.

До Жешува зі Львова можна доїхати зовсім дешево, отже є можливість цілком бюджетно відвідати Вроцлав!

Львів – Шегині – Медика – Перемишль – Жешув – Вроцлав за 107 гривень.

маршрут перевізник ціна
Львів – Шегині   24 грн
Медика – Перемишль www.interbus.info.pl 2 злотих
Перемишль – Жешув www.e-podroznik.pl 11 злотих
Жешув – Вроцлав neobus.pl 1 злотий

Більш детальний опис з картою та фотографіями про те як дістатися Жешува зі Львова знайдете у публікації про подорож зі Львова у Варшаву. Зараз зупинимося на основних пунктах:

  1. Львів – Шегині. 24 гривні електричкою або 34 гривні автобусом.  Автобуси відправляються від головного залізничного вокзалу (АС-8), електрички їздять з приміського тричі на день railway.lviv.ua 12, 3. Від кінцевої зупинки “Держ.кордон” до пішого переходу 2км, десь 20 хв пішки.
  2. Шегині – Медика. Пішки переходимо кордон. (~1-4год.)
  3. Медика – Перемишль. 2-3 злотих. Від базарчику їздять автобуси до вокзалу Перемишля.
  4. Перемишль – Жешув. 10-20 злотих. (~2год) На вокзалі купуємо квиток на поїзд до Жешува або шукаємо відповідний автобус. Придбати квитки та уточнити розклад можна на www.e-podroznik.pl.
  5. Жешув – Вроцлав. Скористаємося пропозицією Neobus.pl та придбаємо квитки на цей рейс по одному злотому! Такі квитки швидко розкуповують, але на сьогоднішній день купити квиток за 1 злотий цілком реально.
    Квитки за такою ціною є лише у вересні – жовтні і по одному на кожен рейс, наступний квиток буде коштувати 5 злотих, далі ще дорожче.

2015-06-30 15_28_40-Timetable - Neobus POLSKA Sp. z o.o.

Зупинки автобусів на кордоні, у Перемишлі та у Жешуві, відмічені на Google карті.

Отже у підсумку, вся поїздка зі Львова до Вроцлава (в одну сторону) обійшлася у 24 гривні і 14 злотих, а це приблизно 24 + 14*6 = 108 гривень!

Квитки на neobus.pl варто купувати заздалегідь, на інші автобуси та електрички по маршруту можна купувати на місці. Зауважте, що дорога до Жешува за описаним вище маршрутом займе 6-8 годин! Уважно плануйте свій час, щоб встигнути на автобус

Де знайти проживання на час подорожі?

booking.com - найбільший сайт для пошуку готелів, хостелів та апартаментів.
hotelscombined.com - порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання.
airbnb.com - сервіс оренди квартир та будинків по всьому світу, дешевше від готелів. Реєструючись за лінком, отримаєте 23€ на подорож. Ознайомтеся з детальним описом Airbnb.

Lowcost Avia