приймальня - 044 351-42-01
 
Укрсервіс Мінтрансу
державне підприємство
01135, м.Київ, просп.Перемоги, 14

Київ – Будапешт – Київ за 1098 грн у дві сторони влітку!

Будапешт з Києва за 1098 грн у дві сторони влітку! Багато доступних дат!

У розкладі авіакомпанії Wizz Air в наявності є багато квитків з Києва у Будапешт за ціною від 1098 грн у дві сторони (для учасників Wizz Discount Club), стандартна ціна для всіх 1258 грн.

Навіть якщо ви немаєте клубної підписки, але збираєтеся хоча б двічі на рік скористатися послугами авіакомпанії, то придбання Wizz Discount Club є однозначно вигідним, адже з підпискою ви отримаєте знижку на кожен рейс у сумі від 80 до250 гривень.

Квитки за такою ціною є майже на будь-який день з середини червня до середини серпня!

Здійснити покупку можна на офіційному сайті авіакомпанії wizzair.com.

Київ – Будапешт – Київ: авіаквитки у червні за 1098 грн для учасників Wizz Discount Club (ціна для всіх 1258 грн):
Київ – Будапешт – Київ: авіаквитки у липні за 1098 грн для учасників Wizz Discount Club (ціна для всіх 1258 грн):
Київ – Будапешт – Київ: авіаквитки у серпні за 1098 грн для учасників Wizz Discount Club (ціна для всіх 1258 грн):

На рейсах Wizzair Hungary безкоштовно можна перевозити лише одну малу сумку розмірами до 42х32х25 см у ручній поклажі. За стандартну ручну поклажу і за реєстрований багаж доведеться доплачувати. Визначити вартість перевезення багажу ви можете у спеціальному калькуляторі на сайті авіакомпанії Wizz Air.

Як уникнути подвійної конвертації при купівлі квитка?

Зверніть також увагу, що при бронюванні рейсів Візз Угорщини (код рейсу W6), сума в гривні, яка відображається на сайті може відрізнятися від фактично списаної з рахунку суми, через комісії конвертації та / або внутрішні обмінні курси банків і платіжних систем. Будь ласка, зверніться до свого банку для отримання додаткової інформації.

Щоб уникнути подвійної конвертації, обирайте спосіб оплати “Банківський переказ”, тоді ви заплатите за квиток саме ту суму у гривнях, яка вказана у квитанції.

Як доїхати до міста з аеропорту?

У Будапешті з аеропорту до міста можна доїхати на автобусі під номером E200, що курсує між Терміналом 2 і станцією метро Kőbánya-Kispest(гілка М3). Автобуси відправляються кожних 20 хв з 4ї ранку, до 11ї вечора. Квитки можна придбати у касах, в терміналах аеропорту (350HUF), чи безпосередньо у водія за 450HUF. Із станції Kőbánya-Kispest на метро можна доїхати до центру міста. Ось розклад і ціни громадського транспорту.

Де знайти проживання на час подорожі?

Для пошуку готелів використовуйте hotelscombined.com, що порівнює ціни у десятках систем бронювання, таких як booking.com Також рекомендую переглянути пропозиції на airbnb.com - де можна орендувати квартиру дешевше від готелів. Реєструючись за  цим лінком, отримаєте 23€ на подорож! Інші знижкові коди та опис airbnb знайдете в одній з попередніх публікацій.

Lowcost Avia