приймальня - 044 351-42-01
 
Укрсервіс Мінтрансу
державне підприємство
01135, м.Київ, просп.Перемоги, 14

Барселона зі Львова у жовтні: автобуси + дешевий авіаквиток – все за 34€!

Львів – Барселона: проїзд автобусами і авіапереліт – все разом за 34 євро!

Осінь – це не обов’язково дощі і холодна погода. У Барселоні восени ще достатньо тепло, а туристів у місті значно менше, що дозволяє уникнути натовпу та черг для відвідин цікавих пам’яток.

Найдешевше дістатися у Барселону можна через Польщу, оскільки саме від наших сусідів лоукости Ryanair та Wizz Air виконують багато прямих рейсів у Каталонію, а квитки на ці рейси можна придбати за малі гроші.

З Польщі у Барселону є прямі рейси з декількох міст, найдешевше летіти з Вроцлава, Кракова, Познаня, Катовіце та Варшави.

Як дешево доїхати з України у Польщу?

У будь-яке з цих міст можна доїхати дуже дешево, якщо скористатися порадами з публікації “зі Львова у Варшаву за 110-150 гривень“. Їдемо у Ряшів (Жешув), а далі є прямі, дешеві і комфортні автобуси PolskiBus чи Neobus до Катовіце, Вроцлава і Варшави, до Познаня можна їхати з пересадкою у Вроцлаві. Автобусні квитки по Польщі зручно шукати сайті bus-polski.pl, а купувати на  сайтах перевізників.

Якщо не бажаєте переходити пішки кордон і тратити багато часу на дорогу, то можете придбати квитки на прямі автобусні рейси з України у Польщу на busfor.ua.

Як шукати дешеві авіаквитки з Польщі у Барселону?

Найзручніше авіаквитки лоукост авіакомпаній шукати і купувати на skypicker.com. Сайт може показати найдешевші варіанти з декількох міст, та ще й не на конкретну дату, а на цілий місяць чи півроку. Якщо шукати авіаквитки у жовтні з вильотом і поверненням у одне і те ж польське місто, ціна може вийти досить високою.

У жовтні найдешевше летіти в Іспанію з одного польського міста, а повертатися до іншого (наприклад, Краків-Барселона-Познань чи Вроцлав-Барселона-Варшава). Спробуємо пошукати квитки окремо, скориставшись прямими посиланнями на пошук:

Як бачимо, квитки в один бік коштують від 25 євро, таку ж ціну можна знайти і при повернені з Іспанії у Польщу. У той же час, якщо шукати авіаквитки відразу у два боки, то найнижча ціна – від 60 євро.

Детальніше дивіться за посиланням: Lowcost Avia