приймальня - 044 351-42-01
 
Укрсервіс Мінтрансу
державне підприємство
01135, м.Київ, просп.Перемоги, 14

Укрзалізниця продовжила терміни повернення квитків

Укрзалізниця продовжила терміни повернення квитків

АТ "Укрзалізниця" подовжила строки повернення залізничних квитків для внутрішнього сполучення до 90 діб та 180 діб - для міжнародного.

Про це повідомляє Міністерство інфраструктури України у Facebook.

"Укрзалізниця подовжила строки повернення залізничних квитків - замість одного місяця, як було до цього, повернення буде здійснюватися протягом 90 діб для внутрішнього сполучення та 180 діб - для міжнародного", - йдеться у повідомленні.

Відтепер також не є обов'язковим звернення пасажирів до квиткових кас для проставлення відміток на проїзних документах (погашення квитка). Підставою для повернення коштів буде оригінал проїзного документа, як з відміткою, так і без відмітки.

Квитки, придбані через інтернет, повертаються за діючою процедурою через онлайнсервіси.

У разі, якщо кошти будуть повернені з вирахуванням комісії, її розмір буде також автоматично повернений пасажиру на карту окремим платежем.

Читайте також: Пасажири повернули залізничні квитки на 144 мільйони

Вартість проїзних документів за невикористані квитки на поїзди приміського сполучення, скасовані через введення карантину також відшкодовується у повному обсязі. Кошти за невикористані повністю або частково абонементні квитки можна повернути впродовж місяця з дати запланованого проїзду у приміських поїздах.

Як повідомляв Укрінформ, 16 березня 2020 року Кабінет Міністрів України заборонив міжміські перевезення та масові заходи по всій Україні.

Згідно з постановою уряду, з 18 березня 2020 року до окремого рішення в Україні заборонено перевезення пасажирів залізничним транспортом в усіх видах внутрішніх сполучень (приміському, міському, регіональному та дальньому).

Укрінформ